Firma MARGITA ponúka celý sortiment poľovníckeho, lesníckeho a outdoorového oblečenia i veľkoobchodne. Ak Vás náš tovar zaujal neváhajte nás kontaktovať. Okrem nášho oblečenia ponúkame veľkoobchodne aj Obuv, ruksaky a puzdra na zbrane.

Obuv

Keďže poľovníci sa potrebujú aj obúvať v roku ... sme sa dohodli s talianskou firmou ORIZO na veľkoobchodom predaji ich tovaru pre Slovenskú a Česku republiku, ktorý zahŕňa najmä turistické a poľovnícke topánky. Obuv vás upúta vzhľadom, no najmä kvalitou prevedenia. Pri výrobe sa požívajú kvalitné materiály a dizajnové prvky. Novinkou medzi materiálmi je membrána eVent, ktorá patrí medzi najlepšie membrány spomedzi ostatných. Zabezpečuje vám, že vaša noha bude vždy v suchu, v teple a v pohodlí.

orizo logo


Ruksaky a puzdra na zbrane

V ponuke máme aj rôzne kvalitné puzdra na zbrane a ruksaky či už z kože ale aj z cordury alebo lodenu. Tieto výrobky sú najvyššej kvality a za priaznivé ceny. Sú navrhnuté tak aby poľovníkom a lesníkom uľahčovali prácu.

 

Ak vás naše produkty zaujali a máte záujem o spoluprácu, kontaktujte nás e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.,
na telefónnych číslach: +421 918 526 375, +421 918 555 345
alebo vyplňte formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

Prosím, napíšte názov vašej spoločnosti
Prosím, napíšte kontaktnú osobu
Prosím, napíšte IČO
Prosím napíšte DIČ
Prosím, napíšte Vaše telefónne číslo.
Invalid Input
Prosím, napíšte o čo máte záujem.
Invalid Input